Długie, piękne i gęste włosy często decydują o naszej atrakcyjności i poczuciu własnej wartości, a ich brak lub zły stan może być powodem frustracji i braku wiary w siebie. Renata Steflowa – twórczyni marki Cre Cap, rozumiejąc potrzeby kobiet i wychodząc im naprzeciw stworzyła nową ulepszoną metodę przedłużania i zagęszczania włosów.

Z metody mogą korzystać kobiety, którym brakuje długich włosów lub, które pragną, aby ich fryzury stały się gęstsze i bardziej imponujące. Nieinwazyjność pozwala na zapuszczenie włosów przez klientkę i po delikatnym zdjęciu przedłużonych, jej własne nie są zniszczone ani uszkodzone.

shutterstock_94443520_2

NA CZYM POLEGA METODA CRE CAP?

Włosy przedłuża się poprzez zgrzewanie tzw. hilzy specjalnym aparatem do tego przeznaczonym – Cre Cap Hair Extension CC500. Podczas zabiegu urządzenie nie ma styczności z włosami, tylko z hilzą i to przez zaledwie kilka sekund, co chroni włos przed zniszczeniem.

W metodzie Cre Cap, włosy przedłużone zostają bez wykorzystania substancji klejących tak jak np. keratyna, wosk, żywica, metalowe ringi. Dzięki tej technologii nie musimy korzystać z substancji chemicznych mających wpływ na włos naturalny. Kolejnym atutem tej metody jest proste, bezpieczne „ściąganie” włosów przedłużonych. Trwa ono zaledwie kilkanaście minut i podczas tego procesu nie używamy chemii typu alkohol, aceton.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ METODĘ CRE CAP?

  • Podstawowym i najważniejszym atutem tej metody jest jej nieinwazyjność.
  • W metodzie wykorzystywana są tylko prawdziwe włosy rosyjskie, które poddawane są dużej selekcji i dokładnej kontroli jakości. Celem jest otrzymanie włosa zdrowego z naturalnym połyskiem, nie obciążonego chemicznie.
  • Włosy Cre Cap są wielokrotnego użytku.
  • Podczas „obróbki” włosa nie powstaje żadne chemiczne połączenie pomiędzy własnym a obcym włosem, nie używamy kleju, keratyny, ani innych szkodliwych materiałów.
  • Innowacyjnym udoskonaleniem w metodzie Cre Cap jest delikatne zdejmowanie włosów, które trwa zaledwie 30 minut. Podczas zdejmowania włosów nie używamy chemicznych produktów np. acetonu czy alkoholu.
  • Z naszymi włosami i naszą innowacyjną metodą Cre Cap możesz spokojnie jechać nad morze lub korzystać z basenu, sauny czy solarium.
  • Wysoka jakość włosów Cre Cap pozwala na farbowanie ich, rozjaśnianie, indywidualne mieszanie farb nawet do 9 kolorów- z Cre Cap Wasza pomysłowość nie zna  granic!