WŁOSY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Włosy używane w metodzie Cre Cap pozyskiwane są głównie z terenów Rosji i Ukrainy. Każdorazowo poddawane są dokładnej selekcji w laboratoriach Cre Cap. Charakteryzują się jedwabistą miękkością i lśnieniem. Nigdy nie były poddawane farbowaniu i innym zabiegom chemicznym. 

Włosy są dostępne w naturalnych kolorach czyli w odcieniach blondów, brązów, rzadziej czerni i rudości. Można je dowolnie stylizować, farbować i poddawać zabiegom chemicznym. Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć nam ok. 1,5 roku. Włosy te są polecane dla osób bardzo wymagających ze względu na swoją jakość. Włosy Cre Cap to unikalny i najbardziej pożądany produkt na fryzjerskim rynku przedłużeń.

Niestety, nasz rynek jest zalany włosami „pseudorosyjskimi”, które kołtunią się i plączą za każdym razem kiedy klientka próbuje je odpowiednio ułożyć, a które przyciągają swoją niską ceną. Warto zadbać więc o jakość i postawić na włosy Cre Cap. Włosy Cre Cap to gwarancja zadowolenia klientów.

ATUTY WŁOSÓW CRE CAP

  • Włosy przez nas oferowane nie przechodzą żadnej obróbki chemicznej.
  • Gwarantujemy 100% prawdziwych, najwyższej jakości włosów rosyjskich.
  • Włosy, które otrzymują Państwo u nas można wykorzystać wielokrotnie, ponieważ przy tak wysokiej ich jakości pozostaje na nich warstwa ochronna. Zapewni to Państwu rzesze zadowolonych, stałych klientów.
  • Tylko nieobciążone chemicznie włosy są podczas kontroli jakości wybierane i selekcjonowane.
  • Wysoka jakość włosów Cre Cap pozwala na farbowanie ich, rozjaśnianie, indywidualne mieszanie farb nawet do 9 kolorów, prostowanie i lokowanie dzięki czemu Wasza pomysłowość nie zna  granic!